DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS!!!!
Negana to, kad turėjome patį geriausią laiką kartu, su tokiu šiltu, nepaprastu žmogučiu, bet dar ir nuotraukos nuostabios!!! Pagautas kiekvienas svarbiausias momentas, įdėta begalo daug kruopštaus darbo!!! Iš karto matosi, kai žmogus dievina savo darbą!!!! Didelis, pats didžiausias AČIŪ Tau saule už tokį gražu darbą!!!!
Roberta ir Evaldas

Ne tik puiki fotografė, pateisinusi visus lūkesčius, bet ir labai šiltas žmogus su kuriuo visos fotosesijos metu jautėmės jaukiai ir atsipalaidavę. Labai džiaugiamės, kad būtent Ji įamžino mūsų vestuvių dieną. Dar kartą dėkojam ir labai labai rekomenduojam!

Loreta ir Karolis

Nuoširdumas ir tikrumas – tai, kas sužavi labiausiai ir tai, kas sukuria pačias gražiausias akimirkas! Visos tos smulkmenos, kuriose pamačiau Kristinos kruopštumą ir darbštumą, parodė, kad tai, ką daro, ji padaro visu 100%. Ačiū už viską !

Kamilė ir Osvaldas

Puiki fotografė! Kupina įvairiausių idėjų ir sumanymų, nemažai jų kyla tiesiog ekspromtu. Tikrai labai kūrybiška asmenybė, mokanti sukurti grožį! Ačiū dar kartą, labai džiaugiuosi nuotraukomis. Pranoko lūkesčius!

Inesa ir Justinas

Pati geriausia fotografė! Buvo be galo lengva, malonu ir linksma fotografuotis, jautėmės labai lengvai! Šilta, nuoširdi ir labai talentinga. Nuotraukos labaaaai gražios!!! Rekomenduoju visiems!

Vestina ir Mantas

Kristina – fotografė, į savo darbą žvelgianti atsakingai, kūrybingai ir su dideliu užsidegimu. Žmogus – be proto nuoširdus, draugiškas, linksmas, „savas“. Džiaugiuosi tave pažinusi, su tavimi dirbusi ir gavusi puikų rezultatą! Susitiksime dar ir dar!

Simona ir Ridas

Patys gražiausi ir geriausi žodžiai! Labai džiaugiames, kad būtent Tave pasirinkome įamžinti Mūsų šventę, nes net neabejojame, kad bus nerealios nuotraukos! Fotosesija kartu su Tavimi prabėgo labai greitai, smagiai ir šiltai, su daug šypsenų ir daug šilumos, dėkojame Tau!!

Raminta ir Andrius

Kristina, kas galėjo būti geriau už Tave? Ačiū Tau! Už nuoširdų darbą, už juoką, už mielumą, paprastumą, unikalumą, už TOKIAS nuotraukas! Džiaugiuosi, kad tą dieną tai buvai būtent TU!

Greta ir Vytautas

Kristina, AČIŪ už visą rūpestį, AČIŪ už pačias gražiausias įamžintas akimirkas, AČIŪ, kad buvai su mumis mums pačią svarbiausią dieną, AČIŪ už tai, kad fotosesijos metu visą laiką leidai Mums būti savimi, kad išmokei mus pozuoti, reikalavai šypsenų ir tikrų emocijų!! P.S. tikriausiai niekada nepamiršiu: – „KUR JŪSŲ ŠYPSENOS?“ Džiaugiuosi, jog pasirinkome būtent Tave, nes tų nuotraukų, o ypač filmuko NIEKADA neatsibosta žiūrėti. Tikriausiai ir neatsibos. Taigi, mieloji, iš tikrųjų nėra tokių žodžių, kurie apibūdintų Tavo nuoširdų darbą. Kaip matai, ilgai galvojau, ką tau parašyti ir kaip padėkoti, tačiau viskas ir taip matosi Tavo nuotraukose, o emocijas išreikšti žodžiais pamačius Tavo darbus, tiesiog neįmanoma,nes tai yra WOW – kažkas Nuostabaus, Nuoširdaus, Fantastiško, NEAPSAKOMAI GRAŽAUS IR TOBULO!! Sėkmės sėkmės ir dar kartą didžiulės sėkmės! Niekada savimi neabejok.

Indrė ir Edgaras

Esame patenkinti pasirinkę būtent šį žmogų įamžinti savo vestuves, labai paprasta ir lengva bendrauti žmonėms, kurie niekada neturėję jokios fotosesijos, labai svarbu, kad būtų teigiama atmosfera ir geros nuotaikos, ką ši fotografė tikrai sugeba padaryti, nepaisant nuovargio ar nevisai tinkamo oro. Nekalbu apie tai, kad nuotraukos nuostabios, tikrai padaryta viskas, kas įmanoma, visu 100%. Tikrai rekomenduoju visiems. Manau ir mes dar sugrįšim!

Laura ir Algirdas

Džiaugiamės, kad buvai TAS žmogus, mums vieną iš svarbiausių dienų. Tu taip nuostabiai sugebėjai pajausti, įamžinti ir  užfiksuoti mūsų šventės akimirkas. Trūksta žodžių. Nuostabu! Daryk taip ir toliau, didžiausios Tau sėkmės, ir manau dar tikrai pasimatysim. Dar kartą nuoširdžiai dėkojame.


Renata ir Mantas

Šiandien gavome taip nekantriai lauktas nuotraukas, kuriose įamžintas mūsų laukimas, noras išpildytas su kaupu. Tikiu, kad ne tik mes, bet ir mūsų mažasis pilvelio gyventojas bus labai laimingas šiomis įamžintomis akimirkomis. Ačiū, Kristina, buvo gera ir jauku džiaugiausi tuo momentu, o dabar galiu gėrėtis nuotraukomis. Turi talentą, mergyte, linkiu siekti toliau savo užsibrėžtų tikslų, o juos įgyvendinus išsikelti naujus !SĖKMĖS

Gretos laukimas

Nuoširdžiai dėkojame už kokybiškas, gražias, fantastiškas Krikštynų šventės nuotraukas ir už nuoširdų bendradarbiavimą. Jūs be galo draugiška, linksma. Labai stengiatės užfiksuoti kiekvieną šventės akimirką, tai atsispindėjo ir nuotraukose. Esame labai patenkinti Jūsų darbu, galiu drąsiai pavadinti, kad esate talentinga ir profesionali fotografė. Mes esame be galo Laimingi, kad Jus atradome. Linkime Jums ir toliau stebinti žmones savo profesionalumu, kūrybiškumu, draugiškumu. Visokeriopos Sėkmės

Aivaro ir Andrijos krikštynos

Trūksta žodžių, TU nereali!!! Trykštanti puikia energija ir nuotaika, laikas sprogsta su tavimi. Dar kartelį didelis AČIŪ TAU už įamžintą laukimą – jis tapo dar gražesnis tavo dėka. Nuotraukytės toooobulos, viena už kita gražesnės:). Sunkus darbas lauks išsirinkti vieną, kuri keliaus ant drobės ir vėliau ant sienos. Vienu žodžiu TU – superinė!

Julijos laukimas

Ne tik nuostabi fotografė, bet ir nuostabus žmogus. Kantri, miela, linksma, tiesiog žavi asmenybė, o jos darbai – kažkas pasakiško, kas sukelia labai stiprias emocijas. Labai rekomenduoju imti Kristiną fotografuoti, nes ji visiems patiko, ypatingai Kristupui, žiūrėjo fotofilmuką 6 kartus.

Kristupo krikšynos

Kristina. Ji nuostabus žmogus, su kuriuo pabendravus aplanko vidinė ramybė, o žiūrint į jos darbelius nejučiom nusišypsau ir mintyse galvoju „Kaip gražu ir šilta, ir šviesu, ir gera, ir jauku“. Jeigu kada kils noras įamžinti svarbų savo gyvenimo įvykį ar tiesiog pasidaryti šventę sau, be progos, ir turėti gražių nuotraukų, rekomenduoju

Asta

Aš nemoku apsakyti, kaip buvo gera, kad būtent Tu mus fotografavai, nes nesijautė nepatogiai nei vienas šventės dalyvis, fotosesija praėjo kaip smagus nuotykis, o nuotraukomis dar iki šiol džiaugiamės!

Vakarės krikštynos